01.jpg

Grupas

Pūcītes

Pirmsskolas skolotājas: Ilma Smāģe, Elīna Šustere.
Skolotājas palīdze: Evita Ceriņa.

2020./2021.mācību gadā “Pūcītes” cītīgi gatavosies skolas gaitu uzsākšanai nākamā gada 1.septembrī!

2019./2020.mācību gadā "Pūcītes", kļuvušas par vecāko grupiņu, cītīgi sāk apgūt 5-6 gadīgo bērnu sagatavošanas programmu.

2017./2018. mācību gadā uz PII ‘Zeltrīti” atlidoja 24 jaunas “Pūcītes”. Kādas tad ir mūsu “Pūcītes” un kā viņas ir iejutušās bērnudārzā?

Jau no pašas pirmās dienas sapratām, ka “Pūcītes” ir izteikta puišu grupa, 15 puiši un 9 meitenes. Līdz ar to mūsu grupiņā ir ļoti pieprasīts “mašīncentriņš”.  Vēl bērni ir ļoti iemīlējuši dabas centru, īpaši pūcītēm patīk darboties ar tādiem dabas materiāliem kā akmeņi, kastaņi un zīles. Pūcīšu meitenēm ļoti patīk pucēties, tāpēc “leļļu centrā” mums atrodas ļoti daudz dažādas krelles un kleitas.

Pūcīšu bērni ir ļoti aktīvi, zinātkāri un lieli mākslinieki, mīļākās rotaļnodarbības ir zīmēšana un veidošana. Ar lielu prieku bērni vēro un paši izspēlē dažādas pasakas. Neskatoties uz to ka “Pūcīšu” bērni ir ļoti jauni, viņi ir ļoti patstāvīgi un ļoti labi orientējās grupiņā, paši spēj sev sagādāt visu nepieciešamo priekš dažādiem interesantiem darbiņiem.

Pūce bija gudra sieva,
Gudri bērnus audzināja -
Gan rotaļas izvadīt,
Gan darbiņus padarīt!

 

Bilžu Galerija

View the embedded image gallery online at:
https://zeltriti.lv/grupas/pucites#sigProId9f8e76c24e