01.jpg

Grupas

Stārķīši

Pirmsskolas skolotājas: Irita Jermacāne, Līva Vilcāne.
Skolotājas palīdze: Kristīne Bērena-Rautenfelda.

2019./2020.

"Stārķīšu" grupā lielas pārmaiņas - uz 2.stāvu pārcēlušās "Dzērvītes" , lai uzsāktu 5-6 gadīgo bērnu sagatavošanas programmu, bet vairāki audzēkņi cītīgi gatavojas skolas gaitu uzsākšanai.

2018./2019.

"Stārķīši"cītīgi gatavojās skolas gaitu uzsākšanai.

2017./2018.

„Stārķu” bērni sanākuši, jaunus draugus ieguvuši. 2015.gada septembrī "Stārķīšu" grupā, lai kopā spēlētos, draudzētos un mācītos, satikās 24 mazi 3-gadīgi mārupieši, bet 2017.gadā nu jau 5-gadīgie "Stārķīši" pārcēlušies uz 2.stāvu.

 Grupas “Stārķīši” bērni ar prieku piedalās pasākuumos un izstādēs (galerijā:  rudens ziedu ugunskura veidošana).

“Stārķīši” piedalās arī Ekoskolas pasākumos. No pavasara līdz pat decembra vidum grupā auga tomāta stāds, kurš ik pa laikam deva ražu. Lūk, kārtējā reize, kad bērniem ir iespēja mieloties ar pašaudzētiem tomātiņiem. Pašu audzēti garšo daudz labāk!

Arī gatavot mums patīk!  Ar lielu prieku un nepacietību bērni gaidīja piparkūku cepšanu Ziemassvētku gaidīšanas laikā. Ar lielu centību un apņēmību visi bērni ķērās pie piparkūku gatavošanas. Pašu ceptās piparkūkas tika arī degustētas un atzītas par gardām.

Ziemassvētki vienmēr ir bērnu ļoti gaidīti svētki. “Stārķīši” šoreiz svinēja Ziemassvētkus Antarktīdā kā pingvīni. Neparastajos tēlos bērni iejutās ļoti labi un ar prieku sniedza svētku priekšnesumu.

Grupa “Stārķīši” pirmskolas izglītības iestādi “Zeltrīti” pārstāvēja rudens sporta dienā “Krāsainais rudentiņš” pirmsskolas izglītības iestādē “Mārzemīte”. Iespēja viesoties un sportot citā bērnudārzā bērniem bija gaidīta ar lielu sajūsmu un prieku. 

Bilžu Galerija

View the embedded image gallery online at:
https://zeltriti.lv/grupas/starkisi#sigProIda796448239