02.jpg

Pie mums viesojās

28.februārī, kad ārā aiz loga bija pamatīgs sals ,PII “Zeltrīti” uzņēma viesos Pierīgas pirmsskolas izglītības iestāžu pedagogus. Uz semināru-pieredzes apmaiņu “Gaismas galdu izmantošana rotaļnodarbībās” bija ieradušās vairāk kā 20 pirmsskolas skolotājas gan no novada iestādēm, gan no  Baldones, Babītes, Ropažu un Stopiņu novadiem.

1.decembrī pie mums viesojās Toyota pārstāvji, lai pasniegtu nelielu dāvanu – 10 skaistus, zaļus augus, kas ir arī lielisks gaisa attīrītājs, - hrizolidokarpus (Chrysalidocarpus Lutescens).

“Bērni ir mūsu nākotne, un Jūsu darbs, audzinot un izglītojot mūsu nākotni, ir nenovērtējams,” viesojoties pie mums, sacīja Toyota pārstāvji, kuru viesošanās izvērtās jautra un radoša, jo “Pūcīšu” grupas bērni kopā ar viesiem apgleznoja māla puķupodus un tasītes.

25.oktobrī Mārupes novada PII “Zeltrīti” uzņēma ciemiņus - Tartu pilsētas pirmsskolas izglītības iestāžu darbiniekus no Igaunijas. Viesus iepazīstinājām ar iestādi, tās darba modeli, mūsu tradīcijām un projektiem.

Pienā cis rudens, atkal klāt mācību laiks un sporta nodarbības. Arī futbola skolas „METTA” treneri Kalvis un Ģirts atsākuši sava sporta veida un kluba popularizēšanu mūsu iestādē. 11.septembrī 4 mūsu grupiņām – „Zvirbulīšiem”, „Cielaviņām”, „Strazdiņiem” un ‘Lakstīgalām” interesi izraisīja aktīvie un radošie puiši, kuri kā parasti bija sagatavojuši nelielas fiziskās aktivitātes un filmiņu par futbolu.