01.jpg

Raksti

Pasaules Sniega diena 2017 “Zeltrītos”

Šogad PII “Zeltrīti” ceturto gadu pēc kārtas piedalījās Starptautiskās Slēpošanas federācijas (FIS) “Pasaules Sniega dienā 2017”. Bērnus priecēja populārie multiplikāciju filmu “Kung Fu Panda” varoņi. Pandu tēlos iejutās PII “Zeltrīti” sporta skolotāja Evita Vītoliņa, mūzikas skolotājas Kaiva Mollere un Anastasija Dudkeviča. Pasākumā aktīvi iesaistījās arī grupu pedagogi Baiba Zadraka, Līva Didze un Kristīne Dumberga. Cīņas mākslas skolotāja lomā iejutās iestādes medmāsiņa Edīte Tolēna.

Pandas bija atceļojušas no tālās Ķīnas, lai kopā ar bērniem sameklētu savu cīņas mākslas skolotāju Šifu, kurš bija pazudis. Šifu Pandai Po bija atstājis karti uz kurieni dodas, bet Po to pazaudēja, jo uznāca liels sniegputenis un aizpūta karti pa gaisu! Lai kartes meklēšana būtu jautrāka, pandas bērniem bija sagatavojušas dažādus uzdevumus. Savus spēkus bērni parādīja, nesot sniegu ar lāpstām un piepildot krāsainus spaiņus. Vedot sniega maisus ar ragaviņām un pārnesot spainī bumbas, katram turoties pie nostieptām auklām tā, lai tās neizkrīt,  bērni mācījās sadarboties un darboties kā komanda. Veiklību prasīja šķēršļu pārvarēšana, izrāpojot zem nostieptām lentām. Savas ripināšanas prasmes bērni parādīja, veļot bluķi. Īpaši uzmanīgiem bija jābūt lecot pāri “karstajām pankūkām”! Pēc visiem veiktajiem uzdevumiem bērni saņēma kartes daļas, kuras saliekot kopā izveidoja attēlu un uzzināja, ka cīņas mākslas skolotājs Šifu atrodas PII “Zeltrīti.” Ar skaļiem saucieniem Šifu parādījās un veltīja pateicības vārdus bērniem par viņu sportisko  komandas garu, spēku un veiklību. Šifu mācīja cīņas mākslas deju: “Kung fu fighting”, kas kopā visiem izdevās izcili!

Pēc aizrautīgās sportošanas bērni saņēma Vispasaules Sniega dienas 2017 apliecinājumus un papildus balviņas - krāsojamās grāmatas un grāmatas ar vingrinājumiem roku treniņam. Patecoties labvēlīgiem laikapstākļiem ar baltā sniega burvību, Pandām izdevās arī šogad sasniegt mērķi - veselīgi pavadīt dienu svaigā gaisā aktīvi sportojot, piepildīt bērnu sirsniņas ar prieku un radīt pozitīvas emocijas. Jo kopā mums tas IZDEVĀS!

Sporta skolotāja Evita Vītoliņa