01.jpg

Par mums

Vakances

Mārupes novada pirmsskolas izglītības iestāde “Zeltrīti” aicina darbā no 2019.gada aprīļa:

SKOLOTĀJA PALĪGU (1 vakance, uz pilnu slodzi - 40 h nedēlā, uz noteiktu laiku)

Galvenie darba pienākumi: atbalsts pirmsskolas izglītības skolotājam pedagoģiskajā un audzināšanas procesā - nodarbību sagatavošanā, vadīšanā, bērnu pieskatīšanā, audzināšanā un mācīšanā visas darba dienas garumā, mazāk uzkopšanas darbi (ir apkopējas un ēdināšanas firma).

Prasības:

  • vidējā izglītība, priekšroka pretendentiem ar augstāko izglītību, studējošiem vai ar apliecību (sertifikātu) par auklīšu kursu beigšanu, darba pieredze pirmsskolā arī  tiek uzskatīta par priekšrocību,
  • labas komunikācijas spējas un prasme strādāt komandā,
  • augsta atbildības sajūta.

Piedāvājam darbu mūsdienīgā iestādē un pašvaldībā, kura atbalsta izglītību; stabilu ikmēneša atalgojumu (EUR 600,00 par pilnu slodzi pirms nodokļu nomaksas), piemaksas un sociālās garantijas, veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika u.c..

Satiksme no Rīgas – 25.autobuss, 5435.mikroautobuss.

CV un motivācijas vēstuli lūdzam sūtīt uz This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Sazināsimies ar pretendentiem, kuri pēc CV izvērtēšanas tiks aicināti uz darba interviju. Tālruņi: 67606200, 26532869, 67606210, 27843904. 

Sazināsimies ar pretendentiem, kuri pēc CV atlases tiks aicināti uz darba interviju.

Personas datu apstrādes pārzinis ir Mārupes novada dome, kontaktiformācija: Daugavas iela 29, Mārupe, Mārupes novads, LV-2167, e-pasta adrese: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Mārupes novada dome informē, ka pretendentu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases norisi.