01.jpg

Pasākumi

pirmsskolas izglītības skolotāju (prof.kods 2342 01) un skolotāja palīgu (prof.kods 5312 01). Vairāk informācijas >Vakances
 
Šogad sagatavošanas grupas pirmsskolas gaitas PII "Zeltrīti" noslēgs ar mazliet savādāku izlaidumu - svinīgu pasākumu "Sveika, skola!":
- 17.06.2020. 10:00 svētkus svinēs "Dzenīšu" grupa un 6 "Stārķīšu" grupas absolventi,
- 18.06.2020. 10:00 "Strazdiņu" grupa,
- 19.06.2020. 10:00 "Zvirbulīšu" grupa.
Vēlam visiem absolventiem ar prieku uzsākt mācības skolā!
(Pasākumi notiks ievērojot pulcēšanās ierobežojumus.)

Mums šodien 10 gadiņi! Sūtam sirsnīgus sveicienus visiem, kas šo gadu laikā īsāku vai garāku laiku un pat visus 10 gadus pavadījis ar mums “Zeltrītos” – esošiem un bijušiem audzēkņiem, viņu vecākiem, kolēģiem, sadarbības partneriem pilnsabiedrībai ACANA un SIA “Aniva” un mūsu dibinātājam – Mārupes novada domei, draugiem tepat Latvijā vai tuvākās un tālākās ārvalstīs, kurus esam iepazinuši gan ciemojoties vienam pie otra, gan sadarbojoties dažādos projektos!

Paldies visiem, kuri bagātinājuši mūsu ikdienu gan ar skaistiem pārsteigumiem – koncertiem, izrādēm, mācībām noderīgām lietām, gan pieredzes skoliņām un meistarklasēm, gan sporta paraugdemonstrējumiem un daudz ko citu!

Kaut arī mūsu pirmo apaļo jubileju šobrīd valstī noteikto ierobežojumu dēļ nevarējām nosvinēt tā, kā bijām plānojuši, 1.jūnijā mazi brīnumi tomēr notika :) - klauni Bims, Bams un Boms  tikās ar  bērniem ZOOM platformā un katrai grupiņai atsevišķi ārā bija iespēja izspēlēt dažādas interesantas spēles un palaist svētku salūtu no ziepju burbuļiem. Lai visiem saulaina vasara un aizraujoši turpmākie kopīgā darba gadi!

Vairāk skatieties mūsu FB kontā https://www.facebook.com/PIIZeltriti 

Izglītojamo uzņemšana PII "ZELTRĪTI" 2020.gadā sakarā ar valstī izsludināto ārkārtas situāciju pagaidām notiek attālināti. Aicinām vecākus, kuri saņēmuši Mārupes novada Domes paziņojuma par bērna uzņemšanu PII "Zeltrīti" iepazīties ar informāciju sadaļā Vecākiem/Uzņemšana.
Tālruņi uzziņām 26 569 936, 27 843 904, 67 606 210.

 

Informējam, ka valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas laikā sakarā ar pasākumiem Covid-19 vīrusa izplatības ierobežošanai, PII "Zeltrīti" atbilstoši atbildīgo institūciju norādījumiem līdz 12.05.2020. nodrošinās pieskatīšanu dežūrgrupā visu grupu bērniem, kuru vecākiem nav citu iespēju pieskatīt bērnus. Sīkākai informācijai par ikdienas darbu un drošības pasākumiem iestādē lūdzam sekot līdzi e-klasē.lv

Novēlam visiem būt atbildīgiem, lai kopīgiem spēkiem pēc iespējas ātrāk atgrieztos ierastajā darba ritmā!

Izglītības aktualitātēm ārkārtējās situācijas apstākļos varat sekot Izglītības un zinātnes ministrijas FB kontā

 

Turpinot mūsu pagājušajā gadā iesākto tradīciju, janvāra mēnesī aicinām audzēkņus ar grupas biedriem un vecākiem spēlēt galda spēles. Šogad 1.stāva hallē no 20. līdz 31.janvārim piedāvājam izspēlēt mūsu pedagogu 12 gatavotās spēles Ekoskolu gada tēmas "Bioloģiskā daudzveidība" ietvaros.  

Lai Jaunajā gadā kopā mācām un mācāmies, kopā strādājam un svinam svētkus, kopā priecājamies un palīdzam pārvarēt bēdas, lai novērtējam draugus un iegūstam jaunus, lai sniedzam palīdzīgu roku tiem, kam vajadzīgs atbalsts, vienkārši - lai laimīgs 2020. gads!

 

PII "Zeltrīti" Ziemassvētku laikā aicina piedalīties labdarības akcijā - ziedot Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas onkoloģijas nodaļas "Drosmes kastei"! Bērniem, kuri cīnās ar onkoloģiskām saslimšanām, nepieciešams daudz spēka, lai izturētu dažādas procedūras. Mēs varam mēģināt kaut nedaudz vairot viņu pacietību un izturību, saziedojot mazas lietiņas, ko bērni saņem kā balviņu pēc sāpīgām un nogurdinošām manipulācijām nodaļā. Aicinām atbalstīt šo akciju, ziedojot sīklietiņas līdz 20.decembrim. Sīkāka informācija afišā un grupās.