03.jpg

Pasākumi

Sirsnīgi sveicam visas māmiņas un omītes skaistajos pavasara svētkos - Mātes dienā, ko šogad ģimenēs atzīmēsim 9.maijā. Mazie "Zeltrītu" audzēkņi ir cītīgi gatavojušies šai dienai, visās grupās tapuši pārsteigumi - apsveikumi un dāvaniņas. Bērnu priekšnesumi un vēlējumi pie ģimenēm arī šogad nonāks attālināti videoformātā. 

Aprīļa tēma “Es un viss dzīvais ap mani” (mazākajiem – “Galvas, kājas, astes”) deva iespēju nodarboties ar visdažādākajiem novērojumiem, pētījumiem un labiem darbiem.

Mūsu pirmā pavasara tēma: lkrāsas. Krāsas ir visur - mums virs galvas un zem kājām, mums apkārt un kosmosā, Imanta Ziedoņa pasakās un pirmajos košajos pavasara vēstnešos - ziedos un taureņos. Cik neinteresanta būtu pasaule, ja tajā nebūtu krāsu. Bet tā ir koša un raiba, tāpat kā mūsu mazā ikdiena, kuru varat apskatīt mšu FB lapā.
https://www.facebook.com/PIIZeltriti/posts/1002893770116704 

No 20.-23.aprīlim norit Erasmus+ projekta "Full Steam Ahead" virtuālā tikšanās "Mūzika un tehnoloģijas", ko organizē projekta Lietuvas dalībnieki. Mūsu skolotājas aktīvi turpina apgūt mūsdienu tehnoloģiju daudzveidīgo pielietojumu pirmsskolas izglītības procesā. 

PAR UZŅEMŠANU PII "ZELTRĪTI" 2021.gadā: 1) Pēc Mārupes novada Domes paziņojuma par bērna uzņemšanu PII "Zeltrīti" saņemšanas lūdzam norādītajā kārtībā vispirms paziņot savu lēmumu par PII apmeklēšanu Mārupes novada Izglītības dienestam. 2) Pēc tam, sakarā ar epidemioloģisko situāciju valstī mēneša laikā lūdzam elektroniski uz e-pastu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. iesūtīt dokumentus līguma sagatavošanai. Vairāk par dokumentiem un veidlapas sadaļā UZŅEMŠANA.

Februāris PII "Zeltrīti" ir Ekomēnesis. Mūsu gada tēma: transports. Plašāki vizuālie stāsti par to, kā izgudrojām divriteni, kā modelējam dažādu palīdzības dienestu auto, ko pētījām, uzzinājām un secinājām - mūsu FB lapā:

Vai var savienot ziemu ar vasaru? Turpinām izzināt pasauli un mācīties mēneša tēmas "Ceļojums apkārt pasaulei" ietvaros. Vairāk mūsu FB lapā: 

Šonedēļ PII "Zeltrīti" čakli gatavojas Lieldienu sagaidīšanai - visu nedēļu katrai grupai atsevišķi notiek sporta diena "Palīdzi zaķiem izkrāsot olu!" (skat. zemāk),  visi grupās iepazīs un atkārtos Lieldienu tradīcijas dziedot, ejot rotaļās, minot mīklas, zīmējot un krāsojot olas :)

9.februārī kā katru gadu piedalīsimies Silto džemperu dienas izaicinājumā! Kā ierasts šajā dienā runāsim par klimata izmaiņām, par to, ko varam darīt, lai tās samazinātu. Ja laika apstākļi atļaus, nodarbības notiks ārā. Kā mums gāja, varēsiet redzēt mūsuFacebook lapā :)