01.jpg

Pasākumi

21.JŪNIJĀ plkst. 10.00  -  Pūcītes, Zvirbulīši, Cīrulīši, Dzērvītes, plkst. 11.00  - Zeltgalvīši, Dzenīši, Gulbīši un Cielaviņas kopā ar mūzikas skolotājām ar dziesmām, dejām un rotaļām ieskandinās košākos vasaras svētkus.
Vēlam arī ģimenēs jauki latviskās tradīcijās pavadīt svētku brīvdienas un izbaudīt vasaru! 
PII "Zeltrīti" turpina strādāt apvienotās grupas - no 4. jūlija darbosimies piecās grupās. 

2.jūnijā ar koncertu un āra spēlēm , ja laika apstākļi atļaus, svinēsim savu 12.dzimšanas dienu! Ar mums kopā atkal būs "Burbuļciems"!

Sveicam 108 mūsu šā gada absolventus no "Lakstīgalu", "Dzenīšu", "Zīlīšu", "Gulbīšu"' un "Cielaviņu" grupām! Lai prieka un zinātkāres pilns lidojums pretī lielajai dzīvei skolā!

2022./2023.mācību gadā mums pievienosies vairāk kā 100 jauni audzēkņi, jo šogad izlaidumu svinēs 5 grupas. Mārupes novada Izglītības pārvalde ir sākusi grupu komplektēšanu pirmsskolas izglītības iestādēs:

Gaišu un trauslu kā pašu sīkāko pavasara ziediņu maza bērna rociņā novērtēsim savu brīvību un godāsim Latviju! PII "Zeltrīti" sveic visus Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas dienā!

Gaidot jaukos pavasara svētkus, PII "Zeltrīti" ieskandināsim Lieldienas grupiņās no 11. līdz 13.aprīlim! Iestādes priekšpagalmā pie eglītes iesim rotaļās, minēsim mīklas, dziedāsim dziesmas un dejosim. Lai gaiši un mīļi svētki visās ģimenēs!

Lielie un mazie PII “Zeltrīti” iemītnieki lepojas ar to, ka ir Ekoskolu programmas dalībnieki un jau 5 gadu lepni notur Zaļo karogu - Ekoskolu programmas simbolu, ko saņem tikai tās skolas, kas ilgstošā laika posmā spēj demonstrēt izcilas aktivitātes vides jomā. Ekoskola ir “zaļās domāšanas” programma, kuras īstenošanā tiek iesaistīta apkārtējā sabiedrība, tiek veicināta bērnu izpratne par vidi, un, saistot to ar mācību procesu, veicināta personiskās attieksmes veidošanās jau no pirmsskolas vecuma.

17.februārī notiks ikgadējā Ekoskolu aktivitāte - Silto džemperu diena, kurā tradiconāli piedalīsies arī PII "Zeltrīti", īpaši akcentējot lietas, ko varam darīt, lai mazinātu globālās sasilšanas procesus. Dalieties ar šo ziņu un piedalīties arī ar ģimenēm! Vairāk par Silto Džemperu dienu> Vairāk par mūsu aktivitātēm būs atrodams https://www.facebook.com/PIIZeltriti

Mārupes novada PII "Zeltrīti" aicina darbā PIRMSSKOLAS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJUS(-as): 1 vakance uz pilnu slodzi (40 stundas), 1 vakance uz nepilnu slodzi (20 stundas). Vairāk sadaļā VAKANCES >