02.jpg

Pasākumi

Šo piektdien, 18.septembrī PII “Zeltrīti”, tāpat kā visā Latvijā, norisināsies tradicionālā “Olimpiskā diena 2020”, kas veltīta Starptautiskās Olimpiskās komitejas dibināšanai, popularizējot veselīgu dzīvesveidu un godīgas spēles principus. Mēs Olimpiskajās dienās piedalāmies jau kopš 2012.gada.

Lepojamies, ka jau ceturto reizi pēc kārtas Mārupes PII “ZeltrītI” iegūst Eoskolu prestižo Zaļo karogu! Zaļais Karogs ir Ekoskolu programmas simbols. Tas tiek piešķirts skolām, kuras ir parādījušas vislabāko sniegumu ,ieviešot Ekoskolu programmas prasības. 

Izglītības iestādēs jauno gadu svin divas reizes gadā - 1.janvārī un 1.septembrī! Visiem „Zeltrītu” mazajiem putnēniem -  gan tiem, kuri šodien pirmoreiz atnāca uz bērnudārzu, gan tiem, kuri ne pirmo gadu  priecē mūs ar savu zinātkāri, dzīvesprieku un enerģiju, gan tiem, kuri vairākus gadus pēc izlaiduma mūs mēdz apciemot, viņu vecākiem, mūsu sadarbības  partneriem un kolēģiem - vēlam darbīgu, atkal jaunu atklājumu un labu pārstegumu pilnu, veiksmīgu un saulainu jauno mācību gadu!

pirmsskolas izglītības skolotāju (prof.kods 2342 01) un skolotāja palīgu (prof.kods 5312 01). Vairāk informācijas >Vakances
 
Šogad sagatavošanas grupas pirmsskolas gaitas PII "Zeltrīti" noslēgs ar mazliet savādāku izlaidumu - svinīgu pasākumu "Sveika, skola!":
- 17.06.2020. 10:00 svētkus svinēs "Dzenīšu" grupa un 6 "Stārķīšu" grupas absolventi,
- 18.06.2020. 10:00 "Strazdiņu" grupa,
- 19.06.2020. 10:00 "Zvirbulīšu" grupa.
Vēlam visiem absolventiem ar prieku uzsākt mācības skolā!
(Pasākumi notiks ievērojot pulcēšanās ierobežojumus.)

Mums šodien 10 gadiņi! Sūtam sirsnīgus sveicienus visiem, kas šo gadu laikā īsāku vai garāku laiku un pat visus 10 gadus pavadījis ar mums “Zeltrītos” – esošiem un bijušiem audzēkņiem, viņu vecākiem, kolēģiem, sadarbības partneriem pilnsabiedrībai ACANA un SIA “Aniva” un mūsu dibinātājam – Mārupes novada domei, draugiem tepat Latvijā vai tuvākās un tālākās ārvalstīs, kurus esam iepazinuši gan ciemojoties vienam pie otra, gan sadarbojoties dažādos projektos!

Paldies visiem, kuri bagātinājuši mūsu ikdienu gan ar skaistiem pārsteigumiem – koncertiem, izrādēm, mācībām noderīgām lietām, gan pieredzes skoliņām un meistarklasēm, gan sporta paraugdemonstrējumiem un daudz ko citu!

Kaut arī mūsu pirmo apaļo jubileju šobrīd valstī noteikto ierobežojumu dēļ nevarējām nosvinēt tā, kā bijām plānojuši, 1.jūnijā mazi brīnumi tomēr notika :) - klauni Bims, Bams un Boms  tikās ar  bērniem ZOOM platformā un katrai grupiņai atsevišķi ārā bija iespēja izspēlēt dažādas interesantas spēles un palaist svētku salūtu no ziepju burbuļiem. Lai visiem saulaina vasara un aizraujoši turpmākie kopīgā darba gadi!

Vairāk skatieties mūsu FB kontā https://www.facebook.com/PIIZeltriti 

Izglītojamo uzņemšana PII "ZELTRĪTI" 2020.gadā sakarā ar valstī izsludināto ārkārtas situāciju pagaidām notiek attālināti. Aicinām vecākus, kuri saņēmuši Mārupes novada Domes paziņojuma par bērna uzņemšanu PII "Zeltrīti" iepazīties ar informāciju sadaļā Vecākiem/Uzņemšana.
Tālruņi uzziņām 26 569 936, 27 843 904, 67 606 210.

 

Informējam, ka valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas laikā sakarā ar pasākumiem Covid-19 vīrusa izplatības ierobežošanai, PII "Zeltrīti" atbilstoši atbildīgo institūciju norādījumiem līdz 12.05.2020. nodrošinās pieskatīšanu dežūrgrupā visu grupu bērniem, kuru vecākiem nav citu iespēju pieskatīt bērnus. Sīkākai informācijai par ikdienas darbu un drošības pasākumiem iestādē lūdzam sekot līdzi e-klasē.lv

Novēlam visiem būt atbildīgiem, lai kopīgiem spēkiem pēc iespējas ātrāk atgrieztos ierastajā darba ritmā!

Izglītības aktualitātēm ārkārtējās situācijas apstākļos varat sekot Izglītības un zinātnes ministrijas FB kontā