02.jpg

Pasākumi

Valsts svētku nedēļu, kurā īpaši lielu vērību pievēršam vēsturei, tradīcijām un patriotismam - svinam Mārtiņdienu, atzīmējam Lāčplēša dienu un vēlam daudz laimes mūsu Latvijai, noslēgsim ar koncertu "Mēs mīlam Latviju!".

Jau desmito reizi Latvijā norisinās Rīcības dienas! Šogad tās pavada sauklis “Maza rīcība – liela ietekme”, norādot uz to, ka arī mazi darbiņi, ko paveic mazas rociņas, kopumā var radīt lielu ietekmi! Un tas ir tieši tas, ko mēs varam iemācīt jau pirmsskolā. Tāpēc PII "Zeltrīti" no 7. novembra līdz 11. novembrim aktīvi iesaistās tradicionālajā Ekoskolu aktivitātē - Rīcības dienās! Mūsu darbiņus un aktivitātes skatieties Zeltrītu FB kontā!

Jau 11 .gadu pēc kārtas Latvijā norisināsies Latvijas Veselības sporta nedēļa. Arī PII "Zeltrīti" piedalās šajā akcijā, lai mudinātu dažādas sabiedrības kategorijas: bērnus, jauniešus, strādājošus, seniorus vairāk iesaistīties fiziskās aktivitātēs, sniegt stimulu, lai pēc Veselības nedēļas cilvēki vairāk sportotu patstāvīgi.

Aicinām visus no 17.10.2022.- 15.03.2023.  aktīvi iesaistīties "Zaļās jostas" organizētajos makulatūras un bateriju vākšanas konkursos „TĪRAI LATVIJAI”,  lai kopīgi saudzētu un taupītu dabas resursus un veicinātu paradumu šķirot atkritumus. PII "Zeltrīti" konkuros piedalās kopš 2012.gada.

Aicinām atbalstīt “Zeltgalvīšu” un “Cīrulīšu” grupas, kuras aktīvi iesaistījušās biedrības "Tavi Draugi" un Ekoskolu rīkotajā akcijā – izgatavot ierakumu sveces, kas tiks nogādātas Ukrainā! Sveces domātas Ukrainas karavīriem ierakumos, lai varētu sasildīties, un iedzīvotājiem, kuri palikuši bez elektrības, lai varētu vismaz uzvārīt tēju.
Sveču izgatavošanai vajadzīgas tukšas, tīras konservu bundžas, parafīns un gofrētais kartons. JA JUMS MĀJĀS IR LIEKAS ŠĪS LIETAS, LŪDZAM TĀS NOGĀDĀT MUMS! Kastes bundžām un sveču galiem no 14.10.2022. novietotas pie PII centrālās ieejas.

10.oktobris pasaulē ir Starptautiskā Putras diena. Vairāk kā 10 gadus šo dienu atzīmē arī Latvijas izglītības iestādēs. Putras tradīcijas Latvijā mainās – šo desmit gadu laikā putras ir kļuvušas par ļoti pieprasītu produktu un, pateicoties mūsdienu tradīcijām, arī stilīgu ēdienu." PII "Zeltrīti" vairākkārt ir iesaistījušies dažādās Putras dienas aktivitātēs. #WorldPorrigdeDay Ieskats "Zvirbulīšu" grupas Putras dienā mūsu FB kontā.

12.oktobrī pie mums viesosies komponists Didzis Rijnieks ar koncertu "Vesels apaļš gads".

Pirmais 2022./2023. mācību gada mēnesis aizritējis. Esam iejutušies ikdienas ritmā un pelnījuši skaistus rudens svētkus! Mūzikas skolotājas Oksana Gotlube un Sintija Leimane 5.oktobrī 11 mūsu grupiņu audzēkņus aicina mūzikas skaņās un ražas svētku noskaņās uz "Rudens balli"!

Reizē sportojam un mācāmies! PII "Zeltrīti" arī šogad turpina savas labās tradīcijas un Eiropas sporta nedēļā, kas norisinājās no 23.09.-30.09.2022., Eiropas Skolu sporta dienas ietvaros sporta skolotāja Evita Bērziņa projektā "Esi aktīvs - nobrauc 2022 m!" 29. un 30. septembrī aicināja zīmīgo attālumu veikt ar velosipēdiem vai skrejriteņiem, ievērojot ceļazīmes un pārvarot šķēršļus, kas izvietoti PII teritorijā. #ESSD