03.jpg

Pasākumi

Pirmsskolas izglītības iestāde “Zeltrīti” aicina darbā no 2019.gada aprīļa SKOLOTĀJA PALĪGU (1 vakance, uz pilnu slodzi - 40 h nedēlā, uz noteiktu laiku).

PII “Zeltrīti” un grupiņa “Dzenīši” 7. martā dosies iepriecināt sociālās aprūpes centra “Pārdaugava” iemītniekus ar koncertu un radošu darbošanos. Aicinām atbalstīt labo ieceri, pēc katras ģimenes iespējām sagādājot līdz 5.martam kādus no higiēnas piederumiem, kas ļoti nepieciešami: mazs dvielītis, šampūns, kondicionieris, švamme, zobu pasta, roku krēms, dušas želeja, dušas somiņa. 

20.un 21.februārī norisināsies PII "Zeltrīti" tradicionālais izteiksmīgas runas konkurss "Skani, mana valodiņa!"

Konkursa noslēgumā katru grupu pārstāv 2-3 labākie latviešu folkloras teicēji:

- 20.02. plkst. 16.30 1.stāva grupas,

- 21.02. plkst. 16.30 2.stāva grupas.

No 28.janvāra līdz 1.februārim grupās un 1.stāva hallē spēlēsim galda spēles - pa dienu kopā  ar draugiem un skolotājiem, vakaros - mīļi aicināti spēlēties arī vecāki ar bērniem!

6. un 7.februārī ziemas sporta svētkos "Pavadām ziemu, sagaidām pavasari" Meteņa zīmē apvienosim kustību aktivitātes ar latviešu tautas tradīcijām.

12. februārī otro gadu piedalīsimies "Silto džemperu dienā" - ikgadēja akcijā, kuras mērķis ir izglītot sabiedrību par klimata pārmaiņām un veicināt videi un klimatam draudzīgākus paradumus.  

Kad "Zeltrītu" Ziemassvētku darbnīcās piparkūkas izceptass, eglītes izrotātasi, apsveikumi tuviniekiem uztaisīti, rūķi satikti, svētku dziesmas izdziedātas un rotaļas iemācītas, vēlam sagaidīt Ziemassvētku vakaru un gadu miju silti un mīļi ģimenes lokā!

Ziemassvētku noskaņās  darbosimies kopā ar vecākiem radošajās darbnīcās: rādīsim, ko mākam, un mācīsimies kopā, dziedāsim, dejosim, priecāsimies, varbūt sagaidšim kādu Rūķi vai Ziemassvētku vecīti ar dāvanām!

Mūsu audzēkņi zina: Rūķi tiešām ir! Ziemassvētkus gaidot 13..decembrī pa krēsliņu bariņš raibi tērptu rūķu klauvēja pie mūsu logiem, dziedāja dziesmas un iededza spožas gaismiņas āra eglītē. Paldies visiem vecākiem un skolotājām, kas piedalījās! 
Daži mirkļi no pārsteiguma Galerijā.