01.jpg

Pasākumi

Turpinot mūsu pagājušajā gadā iesākto tradīciju, janvāra mēnesī aicinām audzēkņus ar grupas biedriem un vecākiem spēlēt galda spēles. Šogad 1.stāva hallē no 20. līdz 31.janvārim piedāvājam izspēlēt mūsu pedagogu 12 gatavotās spēles Ekoskolu gada tēmas "Bioloģiskā daudzveidība" ietvaros.  

Lai Jaunajā gadā kopā mācām un mācāmies, kopā strādājam un svinam svētkus, kopā priecājamies un palīdzam pārvarēt bēdas, lai novērtējam draugus un iegūstam jaunus, lai sniedzam palīdzīgu roku tiem, kam vajadzīgs atbalsts, vienkārši - lai laimīgs 2020. gads!

 

PII "Zeltrīti" Ziemassvētku laikā aicina piedalīties labdarības akcijā - ziedot Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas onkoloģijas nodaļas "Drosmes kastei"! Bērniem, kuri cīnās ar onkoloģiskām saslimšanām, nepieciešams daudz spēka, lai izturētu dažādas procedūras. Mēs varam mēģināt kaut nedaudz vairot viņu pacietību un izturību, saziedojot mazas lietiņas, ko bērni saņem kā balviņu pēc sāpīgām un nogurdinošām manipulācijām nodaļā. Aicinām atbalstīt šo akciju, ziedojot sīklietiņas līdz 20.decembrim. Sīkāka informācija afišā un grupās. 

Mēs lepojamies ar savu zemi, ar savu valsti, ar savu novadu! Šādā zīmē svinējām Latvijas gadadienu mūsu "Zeltrītos". Mēs lepojamies ar Latvijas tautu - tās cilvēkiem un viņu sasniegumiem. Arī katram mūsu mazajam audzēknim ir savi pirmie sasniegumi un panākumi - viņš ir iemācījies staigāt un runāt, mācās daudzas vienkāršas, bet dažreiz jau ļoti gudras lietas, mācās draudzēties un pat uzstāties lielākas auditorijas priekšā. Valsts svētkos novēlam, lai katram un visiem katra diena ir piepildīta ar gandarījumu, prieku par kaut ko paveiktu un sasniegtu! Daudz laimes Latvijai dzimšanas dienā!

Mārupes novada pirmsskolas izglītības iestāde “Zeltrīti”, kura darbojas Ekoskolu programmā kopš 2012.gada un jau trešo gadu pēc kārtas pierādījusi tiesības lepoties ar Zaļo karogu, kā ik gadu piedalīsies Rīcības dienās, kas šogad notiks no 4. līdz 10. novembrim un kopīgā tēma ir “Par nākotni bez klimata krīzes”. 

Svinēsim rudens ražas svētkus ar dziesmām, rotaļām, jautrām un izzinošām aktivitātēm!

25.septembrī 9.30 - Zeltgalvīši, Dzērvītes, Cīrulīši

25. septembrī 10.30  - Cielaviņas, Gulbīši, Zīlītes

26. septembrī 9.30 - Pūcītes, Stārķīši, Lakstīgalas

26. septembrī 10.30 - Dzenīši, Strazdiņi, Zvirbulīši

20.septembrī aicinām visus piedalīties kārtējā Olimpiskajā dienā. 

PII “Zeltrīti” vecāku kopsapulce 4-7 gadīgo audzēkņu vecākiem notiks 5.septembrī plkst. 17.00 1.stāva zālē. Par grupu sapulcēm informācija grupās.

Uzsākot jauno 2019./2020.mācību gadu, audzēkņi mīļi gaidīti 2.septembrī 9.15 uz komponista Didža Rijnieka muzikālo izrādi "Zīmju stāsti". Novēlam draudzīgu, radošu, piedzīvojumiem un pārsteigumiem bagātu darba gadu!