01.jpg

Pasākumi

9.februārī tradicionāli piedalāmies Ekoskolu Silto džemperu dienā, kuras mērķis ir izglītot sabiedrību par klimata pārmaiņām un veicināt videi un klimatam draudzīgākus paradumus.

Vides izglītības fonds aicina ikvienu pievienoties kampaņai:
✔️ samazināt temperatūru telpās un uzvilkt siltāku džemperi
✔️veidot diskusijas, viktorīnas un citas aktivitātes saistībā ar klimata pārmaiņām
✔️sagatavot plakātus par klimatu un izvietot tos skolā, lai izglītotu skolas biedrus
 
Savas aktivitātes atspoguļosim savā FB kontā https://www.facebook.com/PIIZeltriti 

"Zeltrītu" putniņi svin savus Ziemassvētkus baltus un priecīgus, košus un darbīgus - kopā ar piparkūku vīriņiem, rūķiem, sniegpārsliņām un dažādiem meža iemītniekiem!

16.novembrī plkst. 10.00 sveicam Latviju 105. dzimšanas dienā! Vēlam mūsu Latvijai ilgu mūžu!

Ar saukli ‘’Planēta pirmajā vietā!’’ no 6.-12.novembrim norit ikgadējā kampaņa ‘’Rīcības dienas’’, kad Ekoskolas aktualizē globālus vides aizsardzības izaicinājumus un mudinām rīkoties ilgtspējīgas nākotnes vārdā ne tikai konkrētajā nedēļā, bet arī ilgtermiņā.

Erasmus+ projekta “Dari inovatīvi. Rīkojies atbildīgi. Cieni citādo.” ietvaros 3 mūsu kolēģes - L.Eikina, I.Greitāne un V.Tepļakova devušās komandējumā uz Tenerifi (Spānijā), kur kopā ar Horvātijas un Rumānijas kolēģēm piedalās kursos "Āra izglītība".

Publicēts PII "Zeltrīti" pašnovērtējuma ziņojums par 2022./2023.mācību gadu. Iestādes pašnovērtējuma ziņojumi pieejami šeit>

Piedalāmies Latvijas Veselības sporta nedēļā: 16.oktobrī - Rotaļdeju siena, 17.oktobrī - Iešanas diena, 18.oktobrī - Šķēršļu pārvarēšanas diena, 19.oktobrī - Zumbas diena! 
*Sīkāka informācija grupās. Programmā var būt izmaiņas laika apstākļu dēļ.

Ar aicinājumu #piecelies un ar daudzveidīgu bezmaksas sporta pasākumu programmu visā Latvijā arī šogad no 23. līdz 30. septembrim notiks Eiropas Sporta nedēļa.

28.septembrī atzīmēsim rudens saulgriežus - Miķeldienu. Plkst. 10.00 tiksimies iekšapagalmā, bet pēc tam draudzēsimies, tirgosimies un svinēsim ražas svētkus starp grupiņām. Sīkāka informācija grupās.