02.jpg

Pasākumi

"Zeltrītiem" 10 gadi!

Mums šodien 10 gadiņi! Sūtam sirsnīgus sveicienus visiem, kas šo gadu laikā īsāku vai garāku laiku un pat visus 10 gadus pavadījis ar mums “Zeltrītos” – esošiem un bijušiem audzēkņiem, viņu vecākiem, kolēģiem, sadarbības partneriem pilnsabiedrībai ACANA un SIA “Aniva” un mūsu dibinātājam – Mārupes novada domei, draugiem tepat Latvijā vai tuvākās un tālākās ārvalstīs, kurus esam iepazinuši gan ciemojoties vienam pie otra, gan sadarbojoties dažādos projektos!

Paldies visiem, kuri bagātinājuši mūsu ikdienu gan ar skaistiem pārsteigumiem – koncertiem, izrādēm, mācībām noderīgām lietām, gan pieredzes skoliņām un meistarklasēm, gan sporta paraugdemonstrējumiem un daudz ko citu!

Kaut arī mūsu pirmo apaļo jubileju šobrīd valstī noteikto ierobežojumu dēļ nevarējām nosvinēt tā, kā bijām plānojuši, 1.jūnijā mazi brīnumi tomēr notika :) - klauni Bims, Bams un Boms  tikās ar  bērniem ZOOM platformā un katrai grupiņai atsevišķi ārā bija iespēja izspēlēt dažādas interesantas spēles un palaist svētku salūtu no ziepju burbuļiem. Lai visiem saulaina vasara un aizraujoši turpmākie kopīgā darba gadi!

Vairāk skatieties mūsu FB kontā https://www.facebook.com/PIIZeltriti