01.jpg

Ziņas

"Tīrai Latvijai" konkursi

Aicinām visus no 5.10.2020.-15.03.2021. aktīvi iesaistīties makulatūras un bateriju vākšanas konkursos „TĪRAI LATVIJAI”,  lai kopīgi saudzētu un taupītu dabas resursus, veicinātu paradumu šķirot atkritumus un vienlaikus sacenstos ar citam Latvijas izglītības iestādēm par vērtīgam balvām! PII "Zeltrīti" jau 10. reizi piedalās SIA "Zaļā josta" akcijas-konkursos! 

Konkursa ietvaros drīkst vākt: biroja, kopējamo, piezīmju, zīmēšanas papīru, grāmatas (arī ar auduma vāciņiem), avīzes, glancētos žurnālus, bukletus, katalogus, burtnīcas, klades, kartona izstrādājumus (kartonam jābūt salocītam). Žurnālus un avīzes pirms izmešanas nav nepieciešams atskavot.
Nedrīkst likt: fotogrāfijas, izlietotus papīra traukus, uzlīmes, kā arī slapju un netīru makulatūru.
Katra grupa savu ikdienā izlietoto papīru vāc Līgatnes papīra uzkrāšanas kastēs, kuras pēc tam, saskaņojot ar lietvedi, nodod iestādes dežurantiem.
Vecāku atnesto makulatūru (ar zīmīti, no kuras grupas) uzreiz jānogādā iestādes dežurantiem vai sētniekam  - maisiem vai kastēm bez uzrakstiem īpašnieki netiks meklēti! Lielāku daudzumu (virs 100kg) makulatūras no biroja/dzīvokļa var nodot tieši SIA “BALTICFLOC”, iepriekš sazinoties ar PII lietvedi (tālr.67606210).

Baterijas vācam kastītēs grupās, kuras novietotas ievērojot visus drošības noteikumus!  Pēc tam nododam dežurantiem ar grupas nosaukumu.

Konkursa noslēgumā apbalvosim arī PII „Zeltrīti” 2 čaklākās grupiņas!

Vairāk: http://www.zalajosta.lv/lv/makulaturas-vaksanas-konkurss-tirai-latvijai-20202021-macibu-gadam-0