01.jpg

Ziņas

Maija beigās Valsts Izglītības attīstības aģentūra apstiprinājusi Eiropas Savienības Erasmus+ programmas Pamatdarbības Nr.1 (KA1) skolu sektora projekta Nr.2019-1-LV01-KA101-060155  “Īpašais laiks īpašiem bērniem” īstenošanu. Vairāk lasiet sadaļā Projekti

PII "Zeltrīti" piedāvā darbu pirmsskolas pedagogiem vasaras mēnešos, kā arī ilgtermiņa sadarbību - vakances uz noteiktu un nenoteiktu laiku, skat VAKANCES

Iestādes pašnovērtējuma ziņojums turpmāk pieejams šeit>

Aicinām vecākus uz PII „Zeltrīti” vecāku kopsapulcēm 1.stāva zālē: 

Aicinām interesentus uz Vecāku skoliņu visu grupu vecākiem 2018. gada 11. aprīlī pl. 17.30 (1.stāva zālē). Nodarbības tēma Bērnu savstarpējās attiecības grupā”. Nodarbību vada PII “ZeltrītiI” izglītības psiholoģe Diāna Putniņa.

28.februārī PII “Zeltrīti” uzņēma viesos Pierīgas pirmsskolas izglītības iestāžu pedagogus. Uz semināru-pieredzes apmaiņu “Gaismas galdu izmantošana rotaļnodarbībās” bija ieradušās vairāk kā 20 pirmsskolas skolotājas gan no novada iestādēm, gan no  Baldones, Babītes, Ropažu un Stopiņu novadiem.

Vairāk lasiet > http://www.zeltriti.lv/mes-stastam/pie-mums-viesojas/item/226-radam-ka-izmantot-gaismas-galdus

23.-24.februārī Babītē norisinās Vides izglītības fonda organizētais Ekoskolu Ziemas forums, kurā PII "Zeltrīti"pārstāv pirmsskolas izglītības skolotāja Laura Mihailova.

7.februārī PII "Zeltrīti" pedagogi papildināja zināšanas pirmsskolas vecuma bērnu sensoro spēju attīstīšanā, darbojoties ar gaismas galdiem. 

Jauns gads nāk ar jauniem darbiem - 2018.gadā esam izveidojuši FB lapu "Mārupes novada PII "Zeltrīti"", kurā dalīsimies ar saviem darbiem un sasniegumiem, ikdienas informāciju, radošām idejām un ziņām par izglītības iespējām un procesiem kā iestādē, tā Mārupes novadā un Latvijā. Aicinām mūsu bērnu vecākus, kolēģus, sadarbības partnerus un visus, kam ir saistoša PII "Zeltrīti" dzīve, sekot mūsu lapai un dalīties ar šo ziņu :)